سه شنبه یکم شهریور ۱۳۹۰
دکترای افتخاری...
خواستم یک پست بلند بالا بزنم و درمورد شهریور و این که در این یک ماه چه میکنم و به چه فکر میکنم و این ها حرف بزنم ...ولی دیدم انقد کار دارم که نمی شود با جان و دل وقت بگذارم برای چنین پستی ..باشد برای بعد

فقط امدم بگویم اگر این وبلاگ نویسی عنوان برتریت در خاورمیانه را برایمان به همراه داشته و دارد ...توانایی این را هم دارد که از اینجانب یک عدد روانشناس درجه یک و حتی برتر در منطقه که چه عرض کنم برتر در دنیا بسازد...

بنده با یک سال و 3ماه نوشتن در این وبلاگ و وبلاگ قبلی به اطلاعاتی دست یافته ام که یک روانشناس زبده نیز از درک انها عاجز است چه رسد به اینکه بخواهد یک دفعه ای و زورتی به انها برسد:

1. نظرات دو پست قبل نشان داد که جوانان این کشور غیور کلا توهمی تشریف دارند و نصف زندگی شان را در خواب و خیال و توهم فانتزی به سر میبرند.

2.به اینجانب اثبات شد که ما ایرانی ها واقعا از آن دست انسان هایی هستیم که برای کاری که بالای ان کلی زحمت کشیده شده و کلی مخ مچل شده ارزش پایینی قائلیم و در عوض کارهایی که خیلی سرسری انجام می شود را بیشتر میپسندیم...شاید مشکل این باشد که هنوز بین کارهای دقیق با کارهاییی در درجات پایین تر قدرت تشخیص نداریم(نمونه ی بارز پست قبلی من که سه سوته نوشتم و بیشترین بازدید و تا حدی بیشترین نظر رو داشت در صورتی که پست هایی رو که کلی روش فکر کردم و ذوق  گذاشتم و فکر میکردم مورد پسند واقع بشه یا اصلن توجهی بهش نشد یا چند مورد نظر داشت که وقتی خوندمشون دعا کردم ای کاش همونا هم نظر نذاشته بودن!!)

3.دور از جان شما عزیزان ... ایران یک جماعتی از جوانان خودارضا را دارد!! آنچه که خیلی ها سرچ میکنند و به وبلاگ من میرسند:

1....مصنوعی!! 2. ...مصنوعی و خود ارضایی با...!! 3. عکس صکصی!!  4.دختر افعانی که بهش تجاوز شده!!  5.سفیده خوشگل!!(حالا نمیدونم این شخص دقیقا دنبال چی بوده!!)   6.دختر با شرت سفید    7.عکس ثکسی ( واقعا این مورد رو که دیدم داشتم میمردم از خنده!!فک کنم طرف از خارج اومده بود نمیدونس اینجا این موارد کلا فیلتری داره!!آی پیش ایرانی بود!!یعنی بدون وی پی ان دنبال عکس اونچنانی میگشت!!چه توقعاتی دارن مردم)

و خب خیلی موارد دیگر که هست و درستش نیست نام ببرم!!

فکر کنم همین سه مورد هم کافی باشد که بخواهند به من در باب شناسایی  جوانان و معضلاتشان یک دکترای افتخاری بدهند.

عصب کشی:گوشیم رو دادم دسته داداچه که باش بازی کنه...بعد یه شماره ناشناس زنگولیدی...اونم پررو پررو جواب داده...میگم بچه آخه تو هنو صدات مردونه نشده شبیه دختراست خجالت نمیکشی ج دادی؟اگه طرف اونور خط اغوا میشد چی آخه؟!!...912 بود طرف..فک کن!!شوهر تهرونیم پرید :)+ نوشته شده در 18:36 توسط ميس الی.
MeLoDiC